Állás

Keressük a szuperemberünket!

Csatlakozz a kis csatapunkhoz, és váltsuk meg a vendéglátás világát együtt. Nem telefonos ügyintézőt keresünk és nem is marketingest, hanem csapatunk egyenrangú hatodik tagját! Saját ötletből született vendéglátói rendszert fejlesztünk, telepítünk és tartunk fent. Kis éttermek segítésére jöttünk létre, de az idő elteltével egyre összetettebb rendszert építünk ki a vendéglátó egységeknek. Többféle területen próbálhatod ki magad nálunk, beleleshetsz a social media kezelésétől kezdve a blokknyomtató telepítésen át, az ügyfélkezelés és számlázás világába is. Minden ügyfelünkkel személyes, közvetlen kapcsolatot tartunk fel, így éves csapatépítőink során rengeteg ügyfelünknél kóstoljuk meg azokat az ételeket, italokat, amelyeket a mi rendszerünk segítségével adnak el. Rendelkezésre áll a 17. kerületben egy mini iroda, amely eleinte a főhadiszállásod lesz, később pedig az irodai munkákat, amelyek nem igényelnek személyes jelenlétet, otthonról is végezheted. Telepítéseinknek hála, az ország számos helyét bejárjuk, ha te is felfedező vagy, csatlakozz hozzánk az úton!

Elvárások

  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Minimum középszintű számítógépes felhasználói ismeret, vagy az ennek megtanulására való hajlandóság
  • Nyitottság, problémamegoldó hozzáállás, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Informatikai/gazdasági/marketing irányú végzettség, ami középfokú is lehet, de nem kötelező
  • Ha ki tudod vágni magad minden szituációból

Pozíció leírása, feladatok

  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon, élőben és e-mailben
  • Ügyfelek kéréseinek teljesítése, hirtelen jött informatikai problémák elhárítása
  • A csapat munkájának hatékony támogatása
  • Dokumentációk rendszerezése, kezelése papír és elektronikus alapon

Amit kínálunk

  • Bárhonnan végezhető irodai munka pár utazással fűszerezve
  • Fiatalos, nyitott, családias légkör  – átlagéletkorunk 25 év
  • Szolgálati telefon és számítógép
  • Azonnali munkakezdési lehetőség és hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Lehetőség saját projektek megvalósítására

Jelentkezésedet e-mailben, fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével az allas@stajerfood.hu címen várjuk.